Servisní centrum: +420 608 317 649

MEEP.CZ je malá firma „rodinného typu“. Na trhu jsme od roku 2003. Postupně se začala budovat telekomunikační síť pro město Orlová. Postupem času se naše působnost rozšířila z Orlové do lokalit Petřvald, Rychvald, Dolní Lutyně, Doubrava, Dětmarovice, Věřňovice, okraj Bohumína.

Nyní máme páteřní síť na optickém kabelu nebo vysokorychlostních rádiových spojích ve volném i placeném pásmu.

Staráme se o několik set distribučních bodů prostřednictvím kterých je internet distribuován k tisícům zákazníků do domácností i firem. Naše konektivita je vyšší než 10 Gigabit.

V Orlové jsme jako první poskytovatel nabídli a realizovali rychlost 1 Gigabit až k zákazníkovi.

Připojení sítě MEEP.CZ k síti Internet je realizováno na sobě maximálně nezávislými vysokokapacitními okruhy z naši serverovny v Orlové přímo do telekomunikačního datacentra v Praze - Ce-Colo (dříve Sitel) a THP T-Mobile. Tyto okruhy jsou na sobě nezávislé jak trasou (neohrozí nás fyzické poškození okruhu - typicky prokopnutí), tak ani případný výpadek telekomunikačního centra nebo havárie technologie v něm nezpůsobí omezení přístupu našich účastníků. V případě výpadku uvedené trasy nejenže nedojde k výpadku služby, ale naši účastníci nepocítí ani omezení v kvalitě dodávaných služeb, protože služby jsou dimenzovány s dodatečnou kapacitní rezervou.

Páteř naší sítě je postavena na produktech předních celosvětových leaderů ve výrobě telekomunikační technologie. Na páteři nepoužíváme žádné produkty výrobců, kteří se soustředí především na domácí a kancelářské trhy, jak je tomu často u konkurenčních sítí, které se pak perou se stabilitou a robustností své infrastruktury.

Kromě internetu máme v nabídce od roku 2012 i internetovou televizi – IPTV se širokým výběrem kanálů a vysokou flexibilitou nabídky.